MATERIAŁY DO NAUKI W DOMU

Wyróżnienie w MISTRZOSTWACH TABLICZKI MNOŻENIA POWIATU LUBLINIECKIEGO

09-12-2019

4 grudnia w Zespole Szkół im. Edyty Stein Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców odbyły się MISTRZOSTWA TABLICZKI MNOŻENIA POWIATU LUBLINIECKIEGO. Naszą szkołę reprezentowali Adrian Smyła z klasy IV oraz Michał Pleńkowski z klasy V opiekunem grupy była pani Gabriela Garus.

Konkurs podzielony był na cztery testy, które uczestnicy rozwiązywali na czas. Test z tabliczki mnożenia, dzielenia i test z okienkiem trwał tylko 1 minutę. Emocje były ogromne. Test z zadaniami tekstowymi trwał 20 minut. Po napisaniu zadań konkursowych uczniowie mieli warsztaty orgiami z panią Agatą Kowalską oraz poczęstunek. Przed ogłoszeniem wyników był też występ artystyczny, który bardzo podobał się wszystkim obecnym. Dyplomy oraz nagrody wręczał uczestnikom dyrektor szkoły pan Dariusz Przyłas. Wyróżnienie w konkursie zdobył Michał Pleńkowski. Gratulujemy!