MATERIAŁY DO NAUKI W DOMU

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

11-03-2020
Szanowni Państwo,
informuję, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 16 marca 2010 odwołane są wszystkie zajęcia we wszystkich szkołach w kraju.

12 marca i 13 marca od godziny 8.00 do 15.45, dla uczniów, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki organizujemy w naszej szkole zajęcia opiekuńcze.
Bardzo proszę o śledzenie naszej strony internetowej oraz poczty przekazywanej za pomocą dziennika elektronicznego gdyż tą drogą będziemy Państwu przekazywali wszystkie istotne informacje.
Zwracam się też z prośbą, żeby uczulać dzieci, żeby w tym czasie ograniczyły do minimum wychodzenie z domu. Zawieszenie zajęć nie może być wykorzystywane do spotkań towarzyskich i robienia zakupów w galeriach handlowych.

Dyrektor ZSP Krzysztof Kłobus

Dodtakowe informacje na stronie MEN: