Zespół Szkolno- Przedszkolny w Pawonkowie   Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
 
 
MATERIAŁY DO NAUKI W DOMU

Logopeda

Pedagog szkolny

Dla Ucznia

Dla Rodzica


Logo szkoła do hymnu
 

PEDAGOG SZKOLNY

19-03-2020
 Szanowni Rodzice !!! W okresie kwarantanny zapraszam do indywidualnego kontaktu ze mną pod numerem telefonu 606 779 421. Służę Państwu swoją pomocą w godzinach: Poniedziałek 9.00 – 12.00 Wtorek – piątek 10.00 – 12.00Czytaj dalej...

Polecam także  zasoby internetowe, w których znajdziecie Państwo pomysły na wspólne zabawy z dziećmi: 

https://miastodzieci.pl/    - a w nim strefa dla dziecka i dla rodzica, ciekawe artykuły np. „10 zasad odrabiania z dzieckiem prac domowych” , „Kwarantanna nie musi boleć. Sprawdzone sposoby na zabawy z dziećmi w domu”  -  30 pomysłów na uatrakcyjnienie czasu dzieciom (i rodzicom!), Domowe Zoo czyli edukacyjny cykl online wrocławskiego ZOO i wiele ciekawych propozycji dla dzieci i rodziców.

Bardzo ciekawe pomysły wspólnie spędzanego czasu znajdują się również na blogu „Moje dzieci kreatywnie”. Uważam, że to  jedna z bardziej wartościowych stron internetowych o tej tematyce:

https://www.facebook.com/BlogMojeDzieciKreatywnie/

You Tube: https://www.youtube.com/c/EWAWOJTAN

https://www.facebook.com/groups/myslografia/

http://dziubdziak.pl/zabawy-dla-dzieci-pobierz-bezplatne-listy-z-zabawami/

 

oraz stronę  https://www.superkid.pl/ - niestety odpłatną, ale również warto skorzystać. Znajdziecie tam Państwo materiały edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas 1-5 szkoły podstawowej, ćwiczenia, karty pracy, strefę Online, a w niej quizy i zabawy online- świetna nauka przez zabawę. 

 

Z wyrazami szacunku

                      Katarzyna Szremska

      pedagog szkolny