Zespół Szkolno- Przedszkolny w Pawonkowie   Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
 
 
MATERIAŁY DO NAUKI W DOMU

Logopeda

Pedagog szkolny

Dla Ucznia

Dla Rodzica


Logo szkoła do hymnu
 

Wyniki powiatowego konkursu plastycznego "Polski złoty ma 100 lat"

23-03-2020

  Mamy przyjemność poinformować o sukcesach naszych uczniów w powiatowym konkursie plastycznym "Polski złoty ma 100 lat", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy w Kośmidrach we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Konkurs odbywał się w dwóch grupach wiekowych: klasy I – III i IV – VIII.


Czytaj dalej...

Tematem pracy dla uczniów klas I – III była „Okolicznościowa kartka urodzinowa dla Złotego”. Natomiast zadanie konkursowe dla uczniów klas IV – VIII to plastyczna wizja „Urodzinowego prezentu dla Złotego” – co kupiłbym/kupiłabym, zbudował(a), zorganizował(a) w mojej wsi, mieście, na osiedlu, w Polsce na 100-lecie polskiej waluty. Spośród nadesłanych 111 prac, członkowie komisji docenili talenty naszych uczniów. W II kategorii wiekowej III miejsce zdobyła Paulina Kokot, a wyróżnienia:Maja Kandora, Wiktoria Mania, Magdalena Staś.

Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej oraz na stronie szkoły www.kosmidry.pl i na szkolnym blogu www.szkolneblogi.pl oraz profilu szkoły w mediach społecznościowych. Najwcześniej jak to będzie możliwe zostanie także zorganizowana wystawa w holu Banku PKO BP w Lublińcu. Laureaci otrzymają nagrody i dyplomy. 

Ze względu na obecną sytuację organizatorzy nie są w stanie precyzyjnie określić, kiedy odbędzie się uroczystość finałowa, na której będą wręczone nagrody. O terminie uroczystości laureaci zostaną poinformowani najwcześniej jak to będzie możliwe.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!