Zespół Szkolno- Przedszkolny w Pawonkowie   Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
 
 
MATERIAŁY DO NAUKI W DOMU

Logopeda

Pedagog szkolny

Dla Ucznia

Dla Rodzica


Logo szkoła do hymnu
 

Oferta kulturalna on-line Warszawskiej Opery Kameralnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych

24-04-2020
Szanowni Państwo

w sytuacji pozostawania w domach wiemy, jak mocno jest ograniczony dostęp do wydarzeń kulturalnych, dlatego Warszawska Opera Kameralna zaprasza do uczestnictwa w naszych projektach online.


Czytaj dalej...
Dla najmłodszych przygotowaliśmy prawdziwą atrakcję. "Gdy opera drzwi otwiera" to nie tylko wiersze, deklamowane przez znanych i lubianych artystów, spektakle adresowane do dzieci, ale także rebusy, puzzle, kolorowanki odwołujące się do repertuaru dla młodych widzów. Z dedykowanej strony  https://repertuar.operakameralna.pl/gdyoperadrzwiotwiera-2/ można je za darmo pobrać, by móc bawić się a przy okazji spędzać czas w sposób wartościowy. Jest to też pomocne narzędzie dydaktyczne w nauczaniu nie tylko muzycznym. Zachęcamy ponadto do odwiedzin grupy  https://www.facebook.com/groups/278022472728901/, na stronie której codziennie pojawia się ciekawy wpis. Zapraszamy do wspólnej zabawy, polecania nas Znajomym, przesyłania prac na adres fb@operakameralna.pl a my je opublikujemy na naszym FB.
Dla dorosłych przygotowaliśmy cykl zatytułowany "Opera z fotela", w którym codziennie o godz. 19:00 na  https://www.facebook.com/Warszawska.Opera.Kameralna
prezentujemy fragmenty najpiękniejszych arii w wykonaniu znakomitych, światowej sławy artystów, zdjęcia i ciekawostki a na stronie  https://repertuar.operakameralna.pl/operazfotela wystawy, zdjęcia, historię WOK i swoiste kompendium wiedzy o operze podane w sposób lekki i z poczuciem humoru. Idealne na wieczór spędzany w domu.
Co sobota o godz. 19:00 na naszej stronie FB oraz YouTube  https://www.youtube.com/WarszawskaOperaKameralna publikujemy kolejne odcinki "operaOK!", innowacyjnego spojrzenia na najsłynniejsze barokowe opery. Jest to niezwykle intrygujące muzyczne i estetyczne doznanie, które gorąco polecamy Państwa uwadze.
Z wyrazami szacunku
Marzena Pasternak
Dział Sprzedaży i Obsługi Widowni