ul.Szkolna 1, 42- 772 Pawonków

Miesiąc: Czerwiec 2021

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Pawonkowie

Zakończenie roku szkolnego

Wczoraj odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego. Rozdano świadectwa, nagrody i dyplomy. Wszystkim bez wyjątku gratulujemy oraz życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a naszym Ósmoklasistom powodzenia we wszystkich Waszych planach!!!

Klasa VI w nowej bibliotece

22 czerwca Klasa VI miała przyjemność gościć w murach nowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Pawonkowie. Wspaniałą atrakcją okazały się warsztaty bębniarskie. Biblioteka w nowej odsłonie, to wspaniałe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Zakończenie roku szkolnego

Godzina 8:00 Oficjalne zakończenie dla klas VI-VIII Godzina 11:00 Oficjalne zakończenie dla klas I-V Msza św. z okazji zakończenia roku szkolnego zostanie odprawiona we wtorek, 29.06.2021 r. o godz. 18:00 w kościele w Pawonkowie.

Wycieczka do parku trampolin

We wtorek 15 czerwca uczniowie klasy drugiej wybrali się do parku trampolin do Lublińca. Pod okiem instruktora dzieci korzystały z trampolin, ścieżek akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, małpiego gaju oraz dmuchancow. Pobyt w parku okazał się dla uczniów świetną zabawą i ciekawym doświadczeniem. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.

Sukces uczniów klasy I

Wiktor Molski i Emilia Grzysczok zostali Laureatami IV Konkursu Plastyczno-Literackiego „Książka Moim Przyjacielem” organizowanym przez Bibliotekę Jednostki Wojskowej Komandosów. Wiktor zajął II miejsce a Emilka III .Gratulujemy małym artystom!

Wysoki kontrast