ul.Szkolna 1, 42- 772 Pawonków
(34)3534081
spp@pawonkow.pl

Sukcesy uczniów

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Pawonkowie

Rok szkolny 2020/2021

Wiktoria Klyta
I miejsce w XII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Baśnie, legendy i podania Górnego Śląska”

Maja Kaczmarczyk
II miejsce w XII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Baśnie, legendy i podania Górnego Śląska”


Marta Walosczyk
Wyróżnienie w konkursie korespondencyjnym pt.:”Bezpieczeństwo-Ty decydujesz”

Emilia Kampa
Wyróżnienie w konkursie korespondencyjnym pt.:”Bezpieczeństwo-Ty decydujesz”

Kamila Kazimirek z kl. VIIb – dyplom laureata (100%) w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Forget-Me-Not pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole”. 

Alicja Piosek z kl. VIIIa – dyplom wyróżnienia (98,5%) w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Forget-Me-Not pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole”. 

Ewa Respondek z kl. VIIIa – dyplom wyróżnienia (97%) w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Forget-Me-Not pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole”. 

Joanna Śleziona z kl. VIIa – dyplom wyróżnienia (90%) w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Forget-Me-Not pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole”. 


Miłosz Płonka

III miejsce w XIV Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną

Kinga Kompałka

I miejsce w XIV Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną

Marcin Kurth

III miejsce w XIV Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną

Marta Szweda
II miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Wielkanocną, którego organizatorem był Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu. 

Paulina Kokot

III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na Plakat „Autyzm – by wiedzieć więcej”, którego organizatorem w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu było Starostwo Powiatowe w Lublińcu.

Julia Halemba

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „My kochamy las, las kocha nas”, pod hasłem „Mieszkańcy naszych lasów”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 25 im. S. Staszica w Częstochowie.

Wiktor Molski II miejsce i Emilia Grzysczok III miejsce Laureaci IV Konkursu Plastyczno-
Literackiego „Książka Moim Przyjacielem” organizowanym przez Bibliotekę
Jednostki Wojskowej Komandosów.


Marta Szweda Laureat II miejsca w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Wielkanocną

Rok szkolny 2021/2022

Wiktor Molski III miejsce w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Komandosi w Wojsku Polskim” pt.: „10 lat, misje i tradycje lublinieckich komandosów”, organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu.

Jakub Borecki, Magdalena Duda, wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękno jesieni w mojej okolicy”, organizowanym przez SP nr 3 w Lublińcu.

Łukasz Nowak, wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Mój Przyjaciel Strażak” organizowanym przez OSP w Kalinie

Damian Łebek, Jakub Tomala – II miejsce w VII Gminnym Konkursie Językowym „3 Stacje Językowe”


Patryk Sikora – Laureat III miejsca w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Wielkanocną

Wiktor Molski – Laureat III miejsca w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Wielkanocną, Laureat III nagrody w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o Puchar Grand Prix Dowódcy Wojsk Specjalnych „Komandosi w wojsku polskim”

Marta Walosczyk – III miejsce w V Powiatowym Konkursie Piosenki „Koszęcińska Kuźnia Talentów”

Marta Walosczyk I miejsce w Powiatowym konkursie plastycznym „Święty Uśmiechnięty-Jan Paweł II w oczach dziecka”


Maja Foks II miejsce w Powiatowym konkursie plastycznym „Święty Uśmiechnięty-Jan Paweł II w oczach dziecka”


Emilia Kampa III miejsce  w Powiatowym konkursie plastycznym „Święty Uśmiechnięty-Jan Paweł II w oczach dziecka”

Blanka Jelonek, Aleksandra Grzysczok, Robert Gajda I miejsce w Gminnym konkursie czytelniczo-ortograficznym „Kapelusz Pani Wrony”

Blanka Jelonek III miejsce w Gminnym konkursie czytelniczo-ortograficznym „Kapelusz Pani Wrony”

Sandra Poloczek I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym


Paweł Koślik II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym

Paweł Koślik IX miejsce w województwie śląskim w konkursie z języka niemieckiego Deutschfreund

Michał Pleńkowski dyplom wyróżnienia za zajęcie 11 miejsca w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki

Monika Dyla dyplom wyróżnienia za zajęcie 12 miejsca w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki

Nadia Blewąska dyplom wyróżnienia za zajęcie 12 miejsca w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki

Zuzanna Piofczyk dyplom wyróżnienia za zajęcie 15 miejsca w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki

Radosław Dyla dyplom wyróżnienia za zajęcie 15 miejsca w ogólnopolskim konkursie Albus z matematyki

Rok szkolny 2022/2023

AMELIA SURYGAŁA III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony bohater literacki”.

AMELIA DUDEK i ŁUKASZ NOWAK II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jesień w różnych regionach Polski”

KLARA OSZIELOR wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jesień w różnych regionach Polski”

MAJA KANDORA III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Angielskiego „Zostań Mistrzem Słówek” zorganizowanym przez Platformę Lingos. (Laureatka)

Rok szkolny 2023/2024

MICHAŁ HALEMBA, I MIEJSCE w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Mój Ulubiony Bohater Literacki”

HANNA PIOFCZYK , II MIEJSCE w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Mój Ulubiony Bohater Literacki”

WIKTORIA KLYTA III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na zakładkę do książki dla dzieci i młodzieży „Patronką miasta Święta niewiasta – Edyta Stein dla Lublińca”

WIKTORIA KLYTA, III MIEJSCE W XXX WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ, zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu;


CDN 😉