W zeszłym tygodniu uczniowie klasy III- Agnieszka Weber, Tymon Kaczmarczyk oraz Bartosz Sowa reprezentowali szkołę w Gminnym Spotkaniu z Lekturą w Szkole Podstawowej im. Wandy Kawy i Bronisława Kawy w Kośmidrach. Spotkanie poświęcone było lekturze ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Na początku uczniowie pisali dyktando, podczas którego walczyli o tytuł Mistrza Ortografii, następnie rozwiązywali w drużynach zadania i quizy oraz tworzyli plakat i kolorowe skarpety.
Tytuł Mistrza Ortografii zdobył uczeń naszej szkoły Tymon Kaczmarczyk! 🥇Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów 😊