Tydzień Profilaktyki
Dzień II zielony upłynął pod hasłem „Zdrowe odżywianie i aktywny styl życia”. Na zajęciach uczniowie analizowali talerz zdrowia i sami układali swoje talerze ze zdrową żywnością. Powtórzyli wiadomości o witaminach. Przygotowywali zdrowe i pyszne wody smakowe oraz sałatki owocowe. Wspólnie wykonali pracę plastyczną promującą zdrowy styl życia zgodny z hasłem „Sport i zdrowe odżywianie, to…
Dowiedz się więcej