3 maja – pamiętamy!
W tym roku obchodzimy 230 rocznicę uchwalenia pierwszej polskiej konstytucji. Niestety tym razem jako społeczność szkolna nie weźmiemy udziału w uroczystej akademii. Jednak uczniowie naszej szkoły pokazali, że pamiętają o tym historycznym święcie.