Pasowanie na czytelnika
8 marca w naszej szkole odbyło się pasowanie na czytelnika. W tym dniu uczniowie wraz z wychowawczynią i panią z biblioteki byli cudownie przebrani za postaci z bajek. Dowiedzieli się sporo o bibliotece i książkach. Pani wychowawczyni Alicja Machnik, bibliotekarka Jolanta Mlynek oraz pan dyrektor Krzysztof Kłobus – pięknie przeczytali dzieciom różne wierszyki. Dopełnieniem tych…
Dowiedz się więcej