Puk puk, to ja – mały uczeń pierwszaczek
13 października, w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie i zostali oficjalnie włączeni do braci uczniowskiej naszej szkoły. Swój występ rozpoczęli od zatańczenia tradycyjnego poloneza, który wzbudził duży podziw i uznanie widowni. Pięknie recytowane wierszyki i śpiewane piosenki pokazały, jak wiele uczniowie klasy pierwszej zdążyli się już nauczyć od początku roku…
Dowiedz się więcej